BÖLÜMLÜ  
 
Herşey Sizlerle Daha Güzel
 
Dilden dile dolaşan ismiyle kalplerdeki adı Bölümlü Köyüdür. Alıştık belki de, hani ailelerimiz de bize o gözle bakmaz mı, ne kadar büyüsekte insan birileri tarafından daha doğrusu sevenleri tarafından hep ufak görünür. İşte bizlerin gönlünde koca kasaba hala köy olarak yaşıyor..

Çeyrek yüzyılı bile geride bırakmışız. 1969 da belediye olduk, Büyüdük.... Büyüdükçe dağıldık, Dünyanın her tarafında bir bölümlülüye rastlamamak mümkün değil. Trabzon'un en büyük 2 kasabasından biri Bölümlü. Karadeniz'in uzak ve görünmeyen gizli cenneti desek sanırım abartmış olmam.
 
Hani hep bahsediyoruz ya gönüllerin mekanı o ..... ama birileri sorduğunda nerelisin diye; hala Bölümlü Köyü diyenlerdeniz biz ... Hele ki yazları; manzarasıyla, sessizliğiyle, doğal güzellikleriyle, dağlarıyla ve dağ havasıyla, berrak derelerinin ritmik çağlayan sesiyle, insanı ruhuyla basbaşa bırakan hafif esen rüzgarıyla bir cennet köşesi Bölümlü....
 
Bölümlü nerededir ? Haritada görmek için tıklayınız
 
Herkesi tüm Karadeniz'in güzel köşelerine, en önemlisi Bölümlü Beldemize bekliyoruz...
 
Beldemize Ait Diğer Web Siteleri :

Herhangi bir ayrım yapmadan sanalda aktif var olan bölümlü ile ilgili diğer web site linklerini de sizlerle paylaşıyoruz.
Beldemize ait resmi web sitesi   : www.bolumlu.bel.tr
Derneğimizin resmi web adresi  : www.bolumludernegi.org.tr
Resim ve Video arşivi olarak projelendirdiğim :
www.bolumlu.org
Birlik ve beraberlik amacıyla organize edilen   : www.bolumlubeldesi.com
Beldemiz İlköğretim Okulu web adresi :
www.bolumluilkogretim.com

Öte yandan http://bolumlu.blogspot.com adlı sade olarak hazırlanmış beldemizi tanıtan bir başka sitemizde de 10 dk içerisinde beldemiz hakkında öz bilgilere sahip oluyorsunuz.

Sizlerle tüm paylaşımlarım bireysel veya
bolumlubeldesi.com, bolumlu.org , bolumludernegi.org.tr ve bolumlu.bel.tr adına olacaktır. Her türlü öneri veya eleştirilerinizi eposta@bolumlu.org e-posta adresine, veya bireysel mail adresime göndererek bizimle paylaşabilirsiniz.